Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Zatorze

1-3 z 3 ofert pracy

PRACA - Mechanik samochodowy

JSJS
Zator

Zatrudnię mechanika samochodowego - naprawa samochodów osobowych i dostawczych.Wymagania:- doświadczenie na stanowisku samodzielnego mechanika- prawo jazdy- pracowitość i dokładność w wykonywaniu napraw- mile widziane umiejętności blacharsko - lakiernicze.CV prosimy przesłać za pomocą formularza Len...

15.05.202415.05.2024

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

nowa oferta
USŁUGI TRANSPORTOWO-DIAGNOSTYCZNE BOGDAN CHUDZIKUSŁUGI TRANSPORTOWO-DIAGNOSTYCZNE BOGDAN CHUDZIK
Pisz

Zakres obowiązków: Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych i osobowych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Umiejętność diagnostyki i naprawy pojazdów samochodowych staż pracy ogółem - lata: 5 Pracodawca wymaga od kandydatów co najm...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik/Elektromechanik samochodowy

GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.
Grajewo

Firma GOLDEN SERWIS, zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży oraz rekrutacji, poszukuje obecnie dla swojego klienta, będącego światowym liderem zapewniającym rozwiązania dla transportu, w tym pojazdy ciężarowe i autobusy do ciężkich zastosowań, silniki przemysłowe i morskie oraz szeroką gam...

16.05.202416.05.2024