Filtruj

Praca Mechanik Taboru Kolejowego - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant / Mechanik wagonów kolejowych, wolne 2 miejsca

ARIELARIEL
Katowice

Firma TECHKOL - Technika Kolejowa poszukuje kandydata na stanowisko: SERWISANT TABORU KOLEJOWEGO Miejsce pracy: Województwo Śląskie Zakres obowiązków: wykonywanie planowych przeglądów wagonów usuwanie usterek wagonów towarowych zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego ś...

22.02.202422.02.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK TOROWO-BUDOWLANY

HUTA POKÓJ S. A.HUTA POKÓJ S. A.
Ruda Śląska

Zakres obowiązków: Bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej, Udział w remontach torowisk, Udział w pracach związanych z utrzymaniem taboru kolejowego Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi oraz z napędem mechanicznym, Podstawowa zna...

23.05.202423.05.2024

Mechanik - Pneumatyk

JOANNAJOANNA
Dąbrowa Górnicza

PROTOR GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik - Pneumatyk Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Opis stanowiska kompleksowe naprawy systemów pneumatycznych taboru kolejowego. Wymagania wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie przy pracy z układ...

08.08.202308.08.2023