Filtruj

Praca Mechanik Urzadzen Chlodniczych - Piaski

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

D&D SYSTEM L.DOMINO, R.DZIADURA SP. J.D&D SYSTEM L.DOMINO, R.DZIADURA SP. J.
Piaski

Zakres obowiązków: montaż, instalacje, uruchomienie w tym sprawdzenie czynnika chłodniczego do instalacji, ustawienie parametrów pracy urządzeń chłodniczych, naprawa, przeglądy i konserwacje urządzeń chłodniczych Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe zawód - Mechanik urządzeń chłod...

12.08.202412.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromechanik w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach

TOMASZTOMASZ
Piaski

Zakres obowiązków: • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych oraz prawidłowego funkcjonowania parku maszynowego. • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłości pracy, • Typowanie część zamiennych do wymiany, • Prace techniczne związane...

28.09.202328.09.2023