Filtruj

Praca Mechanik - Pisz

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik budowlany-wykończeniówka

ANNA.KASINSKAANNA.KASINSKA
Pisz

Jesteśmy firmą realizującą inwestycje budowlane w sektorze zamówień publicznych. Kompleksowo wykonujemy remonty, rozbudowy oraz budujemy od podstaw obiekty użyteczności publicznej w tym ośrodki kultury i teatry. Zakres naszych prac obejmuje dodatkowo wyposażenie techniczne budynków oraz małą archite...

16.05.202416.05.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektrotechnik / praca od zaraz

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Mikołajki

Zadania: eliminacja awarii, usterek maszyn/robotów wykonywanie zaplanowanych przeglądów wszystkich urządzeń uzupełnianie dokumentacji związanej z serwisowaniem/naprawami parku maszynowego Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku wykształcenie techniczne wiedza teoretyczna oraz doświadczenie w...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0276 s