Filtruj

Praca Mechanik - Zbuczyn

1-3 z 3 ofert pracy

Praca mechanik-lakiernik

nowa oferta
GRZESIEKGRZESIEK
Zbuczyn

Zarudnię pracowników do naprawy i konserwacji maszyn rolniczych sprowadzanych z zagranicy Pomocnika mechanika lub lakiernika może być bez doświadczenia w zawodzie do przyuczenia Praca w miejscowości Grodzisk koło Zbuczyna Wynagrodzenie do negocjacji Zapewniam uczciwość, dobrą atmosferę i dobre w...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Wulkanizator / Mechanik samochodowy

nowa oferta
AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Siedlce

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

07.05.202407.05.2024

Mechanik/Młodszy mechanik (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Siedlce

Opis stanowiska: naprawa pojazdów ciężarowych, diagnostyka pojazdów ciężarowych, wykonywanie przeglądów. Wymagania: doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników i naczep, prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E), sumienność, dokładność, obowiązkowość, mile widziane doświadczenie w zakresie...

06.05.202406.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0496 s