Filtruj

Praca Med - Środa Śląska

1-3 z 3 ofert pracy

Magister Farmacji

nowa oferta
DR.MAX POLSKADR.MAX POLSKA
Środa Śląska

Magister Farmacji Miejsce pracy: Środa Śląska Twój zakres obowiązków sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym Nasze wymagania posiadasz wykształcenie farmaceutyczne...

27.05.202427.05.2024

Dowódca zmiany - obiekt przemysłowy, Środa Śląska

SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca Dowódca zmiany - obiekt przemys...

20.05.202420.05.2024

LIDER LINII

SONKO SP. Z O.O.SONKO SP. Z O.O.
Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych. Nadzór nad prawidłowym przestrzeganiem obowiązujących norm zużycia surowców i komponentów. Przygotowanie maszyn do procesu produkcji (zasyp surowca, uzupełnienie pozostałych skła...

22.05.202422.05.2024