Filtruj

Praca Media Expert - Łomża

1-2 z 2 ofert pracy

Kierownik Elektromarketu

nowa oferta
PEOPLEPROPEOPLEPRO
Łomża

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie z zadań) budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów kontrola przestrzegania standardó...

27.04.202427.04.2024

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Olsztyn, Ostrołęka, Mława, Elbląg, Łomża, Suwałki, Ełk, Giżycko, Ostróda, Kętrzyn, Iława, Szczytno, Augustów, Działdowo, Ciechanów, Bartoszyce, Mrągowo, Pisz, Żuromin, Przasnysz, Morąg, Lidzbark Warmiński, Kolno, Grajewo, Biskupiec, Braniewo

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024