Filtruj

Praca Media Expert - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Senior Python Engineer

nowa oferta
ITSGITSG
Lublin

Who we are? ITSG is an innovative software house company operating on the Polish market for over 15 years. We stand out due to the complexity and innovativeness of the completed projects and implemented products for companies from the financial institutions, medicine, pharmacy, telecommunications, a...

27.04.202427.04.2024

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Kielce, Częstochowa, Lublin, Stalowa Wola, Starachowice, Kraśnik, Sandomierz, Chełm, Skarżysko-Kamienna, Zawiercie, Tomaszów Lubelski, Ostrowiec Świętokrzyski, Piekary Śląskie, Zamość, Lubartów, Hrubieszów, Łęczna, Bytom, Świdnik, Myszków, Krasnystaw, Opo

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

Dostawca kat. B

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Lublin

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy osoby na stanowisko: Dostawca kat. B Zakres obowiązków: realizacja dostaw sprzętu AGD, RTV do klientów indywidualnych mo...

04.04.202404.04.2024