Filtruj

Praca Media Expert - Słupca

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

nowa oferta
ADREAMSADREAMS
Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Gniezno, Piła, Wałcz, Kutno, Turek, Wągrowiec, Jarocin, Koło, Złotów, Gostyń, Nowy Tomyśl, Nakło, Wolsztyn, Chodzież, Środa Wielkopolska, Słupca, Śrem, Szamotuły, Oborniki, Żnin, Mogilno, Ostrzeszów, Czarnków, Grodzisk

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

Specjalista ds. Planowania i Transportu

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Konin

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy osoby na stanowisko: Specjalista ds. planowania i transportu Zakres obowiązków: planowanie i zarządzanie trasami na tere...

27.03.202427.03.2024

Doradca Klienta Media Expert - Witkowo

Witkowo

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamy Doradcy Klienta Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętnoś...

12.01.202412.01.2024