Filtruj

Praca Media - Zamość

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

nowa oferta
ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Częstochowa, Kielce, Lublin, Starachowice, Stalowa Wola, Sandomierz, Kraśnik, Piekary Śląskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Tomaszów Lubelski, Zamość, Zawiercie, Lubartów, Chełm, Hrubieszów, Kłobuck, Łęczna, Bytom, Przeworsk, Świdnik, Opol

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

PRACOWNIK BIUROWY

Krzak

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac biurowych, obsługa mediów społecznościowych oraz wsparcie działań marketingowych firmy. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE umiejętność - dobra organizacja pracy ...

10.06.202410.06.2024