Filtruj

Praca Menager - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

Zostań Agentem Ubezpieczeniowym

REGIONALNY MENAGER SPRZEDAŻYREGIONALNY MENAGER SPRZEDAŻY
Siedlce

Agent Ubezpieczeniowy Pracuj zdalnie jako Agent Ubezpieczeniowy w TUnŻ Warta S.A i kreuj swój sukces razem z nami ! O Firmie: Stawiamy na innowacje od 100 lat! Dołącz do Warty, jednej z największych i najbardziej renomowanych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Dołącz do nas i kreuj sukces razem z W...

05.04.202405.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Handlowiec/Kierownik Projektu- Branża Konstrukcji Stalowych

DANIEL.LUGOWSKI89DANIEL.LUGOWSKI89
Chromna

OPIS Stanowiska: HANDLOWIEC/Project Menager/Kierownik Budowy, związany z branżą. Posiadający portfel doświadczenia jak i kontaktów związanych z inwestycjami w Polsce jak i poza granicami RP. Masz dość: Korporacyjnej przeciętności ? Niekończących się spotkań firmowych ? Uzupełniania coraz to now...

12.12.202312.12.2023
od 3000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0280 s