Filtruj

Praca Metal - Poniatowa

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z METALU

Poniatowo

Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie surowców oraz maszyny do pracy. 2. Praca z wykorzystaniem zakupionej maszyny. 3. Ocena jakości powstałych wyrobów metalowych. 4. Kontrola pracy maszyny i jej stanu technicznego - dbałość o utrzymanie jej w należytym stanie. 5. Organizowanie swojego stanowiska p...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter konstrukcji metalowych

AGANIM, SP. Z O.O.AGANIM, SP. Z O.O.
Opole Lubelskie

Minden (Niemcy) Monter konstrukcji metalowychUmiejętność czytania projektów, doświadczenieIstotą pracy jest montaż metalowych konstrukcji pomocniczych budynków według rysunkuStawka: 13-14 euro nettoStawka: 16-17 euro netto - przy poziomie języka niemieckiego A2-B1Harmonogram: poniedziałek-piątek (op...

19.04.202419.04.2024

Sprzedawca/ doradca klienta poszukiwany

DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Puławy

Lobomarket to specjalistyczny sklep sieci Lobo - firmy istniejącej na rynku od ponad 24 lat. Oferujemy wysokiej jakości artykuły elektryczne, metalowe oraz elektronarzędzia. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca/ doradca klienta Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż e...

04.07.202304.07.2023