Filtruj

Praca Metro - Katowice

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - praca w Niemczech

nowa oferta
ZAV DRABER GMBHZAV DRABER GMBH
Katowice

Dla naszego klienta z Niemiec (okolice Coburg) poszukujemy kandydatów na stanowisko:MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Zakres obowiązków:-montaż stalowych elementów konstrukcyjnych do 6 metrów-wykonywanie prac na platformie podnośnikowej -kontrola jakości wykonanej pracyWymagania:- mile widziana znajomość...

27.05.202427.05.2024

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

nowa oferta
BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Katowice

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata doświadczenia kolejowych lub tramwajowych s...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0304 s