Filtruj

Praca Metro - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

nawiążę współpracę z kierowcą busa - przewóz rzeczy

nowa oferta
SIERANTSIERANT
Piotrków Trybunalski

Firma SIERANT sp. z o.o. sp. k. ul. Kwiatowa 22, 97-300 Piotrków Trybunalski specjalizująca się w produkcji systemów osłonowych okien: żaluzji, rolet, bram i moskitier, nawiąże współpracę z osobą świadczącą usługi przewozu rzeczy busem. Wymagania: posiadanie pojazdu mogącego przewozić ładunki do 4...

17.09.202417.09.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

MONTER/PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA ANNPOL PAWEŁ CHAMERNIKFIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA ANNPOL PAWEŁ CHAMERNIK

Zakres obowiązków: praca na wysokości powyżej 3 metrów, Miejsce wykonywania pracy: teren całego kraju. Wymagania: wykształcenie - podstawowe brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, sumienność w wykonywaniu obowiązków...

28.08.202428.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SERWISANT (TACHOGRAFY, CB RADIO)

METRO-TECH PAWEŁ SPADŁOMETRO-TECH PAWEŁ SPADŁO

Zakres obowiązków: Posługiwanie się dokumentacją serwisową urządzeń elektrycznych, uruchamianie i testowanie urządzeń, posługiwanie sią aparaturą pomiarową i diagnostyczną. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność obsługi komputera...

22.08.202422.08.2024