Filtruj

Praca w Międzylesie

1-3 z 3 ofert pracy

Wychowawca

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA NR 1 W DOMASZKOWIEPLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA NR 1 W DOMASZKOWIE
Międzylesie

OGŁOSZENIEDyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr. 1 w Domaszkowie zatrudni pracownika na stanowisko: Wychowawca od 01.04.2024 roku na 1/2 etatu w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 i nr 2 w Domaszkowie.Osobą pracującą z dziećmi w placówce opiekuńczo-wychowawczej może być osoba posiadająca n...

15.04.202415.04.2024

PSYCHOLOG

Jaszkowa Dolna

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku psychologa w trzech grupach wiekowych: 3,4 i 5 latki. Prowadzenie zajęć terapeutycznych grupowych i indywidualnych. Współpraca z rodzicami. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - przygotowanie pedagogiczne...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię praca regeneracja airbag naprawa pasów

TOMASZTOMASZ
Stronie Śląskie

Zatrudnię lub podejmę współpracę z osobą która potrafi regenerować poduszki airbag i resztę pasy kurtyny napinacze sterownik. Możliwość wejścia w spółkę kontakt tylko osoby z bardzo dużym doświadczeniem w tej branży...

10.04.202410.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie