Filtruj

Praca Miedzynarodowy Kat B - Brzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. BHP

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków: Realizacja obowiązków służby BHP wynikających z ustawy o służbie BHP, organizacja i nadzór nad przebiegiem działań związanych z bezpieczeństwem, higieną pracy i ochroną środowiska Prowadzenie działań w celu poprawy świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństw pracy, wdraż...

26.05.202426.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E mega / jumbo

MATEUSZMATEUSZ
Strzelin

Zatrudnimy tylko doświadczonych kierowców w transporcie międzynarodowym. Auto przypisane do kierowcy. Zestaw tandem ciężki albo ciągnik siodłowy z naczepą mega. Kierunki: DE, CZ, SK, HU, AT, IT, NL, BE, FR, ES, P, SE, LT, LT . Wymagania: - karta kierowcy - prawo jazdy kat. C+E kod 95 - doświa...

25.05.202425.05.2024
od 9000 zł

Magazynier

PERSONNEL INTERNATIONAL BPOPERSONNEL INTERNATIONAL BPO
Skarbimierz

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o róż...

24.05.202424.05.2024