Filtruj

Praca Miedzynarodowy Kat B - Jasło

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA C+E

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jasło

Numer oferty: StPr/24/0536Obowiązki:Obsługa tras międzynarodowych i krajowych, nadzór nad rozładunkiem i załadunkiem, zabezpieczenie towaru, obsługa codzienna pojazdu.(Stałe trasy Polska-Słowacja-Polska)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EWykształcenie:zasa...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

P.P.H.U. CER-TRANSR. OLSZAŃSKI & H. KOGUT S.C.P.P.H.U. CER-TRANSR. OLSZAŃSKI & H. KOGUT S.C.
Jasło

Zakres obowiązków: Obsługa tras międzynarodowych i krajowych, nadzór nad rozładunkiem i załadunkiem, zabezpieczenie towaru, obsługa codzienna pojazdu. (Stałe trasy Polska-Słowacja-Polska) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E...

Zatrudnię kierowca c+e

JÓZEFJÓZEF
Miejsce Piastowe

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie tygodniowym. Wykonywanie zadań transportowych. Nadzór nad ilością i jakością towaru. Dostarczanie towaru do ...

od 5000 zł