Filtruj

Praca Miedzynarodowy Kat B - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Kraśniku - Menadżer Projektu

BIURO OBSŁUGI KLIENTABIURO OBSŁUGI KLIENTA
Kraśnik

Firma sellBEST zajmuje się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz dystrybucją urządzeń dla domu i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy pracownika na stanowisko menadżera projektu. Zakres obowiązków: tworzenie oraz koordynowanie projektów zagranicznych firmy reprezentowanie interesó...

19.04.202419.04.2024
od 7500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca kierowca kat.B międzynarodowe

nowa oferta
JOANNAJOANNA
Dzierzkowice-Rynek

Praca dla kierowcy w transporcie międzynarodowym, przewóz osób. Oferuje pracę dla kierowcy co jezdzili busami. Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowe. Wyjazdy w podwójnej obsadzie. Wyjazd w czwartek, powrót sobota...

24.04.202424.04.2024
od 3800 zł

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE AKRO-WOD S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE AKRO-WOD S. C.
Janów Lubelski

Zakres obowiązków: kierowanie samochodem cięzarowym, dbanie o czystość, transport międzynarodowy Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1...

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0856 s