Filtruj

Praca Miejska - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKUNKA DZIECIĘCA W ŻŁOBKU

ŻŁOBEK MIEJSKI NR 9 W BIAŁYMSTOKUŻŁOBEK MIEJSKI NR 9 W BIAŁYMSTOKU
Białystok

Zakres obowiązków: Praca w żłobku, opieka nad dziecmi do lat 3. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne średnie ogólnokształcące kurs opiekuna dziecięcego lub wykształcenie pedagogiczne książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik robót drogowych

PARK-MPARK-M
Białystok

O nas: Jesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, s...

22.05.202422.05.2024
od 7000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Pracownik biurowy – branża wywóz odpadów remontowo-budowlanych

BIURO SKIPBIURO SKIP
Sowlany

Koordynator biura – branża wywóz odpadów remontowo-budowlanych Poszukujemy do zespołu komunikatywnej osoby do pracy biurowej. Wymagana znajomość programu Comarch, systemu BDO (do przyuczenia), Microsoft Offiece (Excel, Word). Niezbędne jest czynne prawo jazdy kategorii B. Szukamy osoby, która ma u...

20.05.202420.05.2024