Filtruj

Praca Miejska - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia

PERSONTURA GMBH & CO. KGPERSONTURA GMBH & CO. KG
Chełm Śląski

Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia Obowiązki - prowadzenie autobusów w transporcie regularnym miejskim i lokalnym podmiejskim, w systemie zmianowym - sprzedaż biletów Wymagania - Prawo jaz...

24.05.202424.05.2024

PIELĘGNIARKA/ POŁOŻNA

ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIEZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIE
Chełm

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi w żłobku Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Pielęgniarka zawód - Położna uprawnienie - Położna – prawo wykonywania zawodu uprawnienie - Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu umiejętność - szkolenie z pierwszej pomocy przedmed...

Umowa o pracęumowa o pracę

STANOWISKO DS. BUDOWNICTWA I INFRASTRUKTURY W WYDZIALE ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA W DEPARTAMENCIE ARCHITEKTURY, GEODEZJI I INWESTYCJI W URZĘDZIE MIASTA CHEŁM

URZĄD MIASTAURZĄD MIASTA
Chełm

Zakres obowiązków: Do obowiązków Pracownika ds. planowania przestrzennego należy: - Określanie kierunków i prowadzenie polityki przestrzennej Miasta, w tym lokalnych zasad zagospodarowania przestrzennego, z uwzględnieniem zasad określonych w koncepcji przestrzennego zagospodarowania kraju, ustaleń s...

20.05.202420.05.2024