Filtruj

Praca Miejska - Łomża

1-2 z 2 ofert pracy

INSPEKTOR D/S CIEPŁOWNICTWA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łomża

Numer oferty: StPr/24/0480Obowiązki:Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej sieci cieplnej, sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac związanych z usuwaniem awarii, monitoring sprawności aparatury kontrolno- pomiarowej, bieżąca aktualizacja bazy danych o miejskiej sieci cieplnej.Wymagania:Wymagania...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ W ŁOMŻY SP. Z O.O.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ W ŁOMŻY SP. Z O.O.
Łomża

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej sieci cieplnej, sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac związanych z usuwaniem awarii, monitoring sprawności aparatury kontrolno- pomiarowej, bieżąca aktualizacja bazy danych o miejskiej sieci cieplnej. Wymagania: wykształcenie - technic...