Filtruj

Praca Miejska - Suwałki

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla kuriera

FLOW APPS SP. Z O.O.FLOW APPS SP. Z O.O.
Suwałki

Szukamy osób chętnych do pracy na stanowisku Kurier miejski.Kim jesteśmy?Flow Apps to zaufany i polecany partner flotowy dla aplikacji Glovo, Uber Eats, Stuart, Xpress Delivery, Jush, Bolt Food, Uber, Bolt czy Free Now. Umożliwiamy naszym kurierom osiąganie najwyższych zarobków przy minimum formalno...

09.05.202409.05.2024

ASYSTENT RODZINY

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W OLECKUMIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W OLECKU
Olecko

Zakres obowiązków: zadania wskazane w art. 15.1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 roku o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej ( Dz.U z 2024 r. poz. 177) oraz ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin Za życiem( Dz.U.2023 r. poz.1923) Wymagania: wykształcenie - wy...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dodatkowa praca - Kontroler biletów

ORIKS-TRANSORIKS-TRANS
Augustów

Firma Handlowo Usługowa Oriks-Trans oddział w Augustowie poszukuje obecnie osób chętnych do pracy na umowę zlecenie w charakterze kontrolerów biletowych w autobusach komunikacji miejskiej w Augustowie. Praca dla osób chcących sobie dorobić do pensji, renty bądź emerytury. Warunki pracy do uzgodnieni...

02.03.202402.03.2024