Filtruj

Praca Miejskie Przedszkole - Lubliniec

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG ETAT 10/20

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6
Lubliniec

Zakres obowiązków: Obowiązki psychologa przedszkolnego zgodnie z rozporządzeniem MEN. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie na danym stan...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO ETAT 25/25

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 3MIEJSKIE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 3
Lubliniec

Zakres obowiązków: Opieka i wychowanie dzieci w wieku 3-6 lat. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Kierunek/specjalność : wychowanie pedagogiczne....

02.09.202402.09.2024

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO ETATU 22/22

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7
Lubliniec

Zakres obowiązków: Organizacja i prowadzenie zajęć. Opieka nad dziećmi. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

14.08.202414.08.2024