Filtruj

Praca Miesny - Sandomierz

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA- STOISKO MIĘSNE

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sandomierz

Numer oferty: StPr/24/0403Obowiązki:- sprzedaż wędlin, mięsa, - przygotowanie zamówień towaru,- przyjmowanie dostaw towaru- praca 2 zmianowa w godz. 6.00-14.00/ 13.00-21.00Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceZawód:Sprzedawca w branży mięsnejPozostałe wymagania:mile wid...

12.06.202412.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAJK S. C.FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAJK S. C.
Sandomierz

Zakres obowiązków: - sprzedaż wędlin, mięsa, - przygotowanie zamówień towaru, - przyjmowanie dostaw towaru - praca 2 zmianowa w godz. 6.00-14.00/ 13.00-21.00 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Sprzedawca w branży mięsnej mile widziane doświadczenie zawodowe oraz książeczk...

Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca w sklepie mięsnym

PAWEŁPAWEŁ
Sandomierz

Sprzedawca w sklepie mięsnym w Sandomierzu. 1/2 etatu. praca od wtorku do piątku. Wynagrodzenie prowizyjne. Podstawa 2121 zł brutto plus prowizja....

06.06.202406.06.2024
od 2121 zł