Filtruj

Praca Mig Mag - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Koszalin

Numer oferty: StPr/24/1117Obowiązki:Spawanie stali czarnejWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze branżowePozostałe wymagania:doświadczenie w spawaniu metodą TIG i MIG-MAG, doświadczenie minimum 2 lata w spawaniu stali czarnej, umiejętność czytania rysunków technicznych, umiejętność p...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SPAWACZ

STEEL DESIGN SP. Z O.O.STEEL DESIGN SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: Spawanie stali czarnej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe doświadczenie w spawaniu metodą TIG i MIG-MAG, doświadczenie minimum 2 lata w spawaniu stali czarnej, umiejętność czytania rysunków technicznych, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, oferta skierowana...

Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ - wysokie zarobki

SCHWARTE GROUP SP. Z O.O.SCHWARTE GROUP SP. Z O.O.
Koszalin

Schwarte Group obejmuje marki: SCHWARTE JANSKY i SCHWARTE PROCESSING, które obejmują całe spektrum transportu, analizy, przechowywania i przetwarzania płynnej żywności i substancji. W naszych zakładach w Niemczech, Austrii i Polsce produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla przemysłu mleczars...

22.12.202322.12.2023