Filtruj

Praca Mig Mag - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Ślusarz / Spawacz / Praca na produkcji / Nowy Sącz

JÓZEFJÓZEF
Nowy Sącz

Ślusarz / Spawacz Слюсарь / Зварювальник Вакансія для чоловіків: На підприємство по виробництві вікон, дверей, воріт та заборів потребуємо зварювальників та слюсарів. Пропонована праця знаходиться у м. Новому Сончі (90 км від Кракова). На підприємстві є безкоштовний обід. За сумлінну працю є д...

26.05.202426.05.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ŚLUSARZ/SPAWACZ OFPR/24/0839

FUHP STALKOMPLET S. C.FUHP STALKOMPLET S. C.
Mordarka

Zakres obowiązków: prace ślusarskie, spawanie konstrukcji metalowych (kontenery), praca w godz. 7:00-15:00, od poniedziałku do piątku Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane uprawnienia spawalnicze met. MIG, MAG, pracodawca deklaruje również możliwość przyuczenia i pr...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz tokarz ślusarz , frezer poszukiwany do pracy

PRACAPRACA
Stary Sącz

Stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma z tradycjami poszukuje z doświadczeniem. pracownika na stanowiska ślusarz-spawacz, tokarz-frezer: Wymagania: · Doświadczenie na stanowisku ślusarza-spawacza, tokarza-frezera · Umiejętność spawania MIG/MAG · Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obo...

09.05.202409.05.2024