Filtruj

Praca Migan - Kielce

1-2 z 2 ofert pracy

SPAWACZ (MIG/MAG)

EXBUD KONSTRUKCJE SP. Z O.O.EXBUD KONSTRUKCJE SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ślusarsko spawalniczych, spawanie elementów stalowych na Wytwórni Konstrukcji Stalowych, transport gotowych elementów za pomocą suwnic. Praca w hali. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Umiejętność czytania rysunku technicznego umiejętno...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER STALOWYCH ELEMENTÓW BUDOWLANYCH - KIELCE

Kielce

Zakres obowiązków: Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym na wydziale produkcyjnym, transport gotowych elementów za pomocą suwnic. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Pracodawca oferuje: stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugrunt...