Filtruj

Praca Migowo - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię spawacza

ZEPIZEPI
Olsztyn

Zatrudnię spawacza MIG/MAG.Spawanie różnego rodzaju ram z kształtowników konstrukcyjnychoraz elementów wypalonych z blach.Po więcej szczegółów zapraszam na rozmowę.Praca w miejscowości REDYKAJNY pod OlsztynemPraca dostępna od zaraz.Firma położona poza miastem, brak komunikacji miejskiej....

07.05.202407.05.2024

spawacza ślusarza

AAR PWAAR PW
Purda

Zatrudnię spawacza z minimum 4 letnim doświadczenie. spawanie MIG. Branża ogrodzenia stalowe .Szczęsne 3 km od Olsztyna....

04.05.202404.05.2024

SPAWACZ MIG/MAG

ZEPI SP. Z O.O.ZEPI SP. Z O.O.
Redykajny

Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych metodą mig/mag Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - czytanie rysunków technicznych umiejętność - kurs spawania metodą MIG i MAG Godziny pracy 7-15 umowa na okres próbny- 3 miesiące System wynagrodzenia : miesięczny, godzinowy...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0298 s