Filtruj

Praca Mil C - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji (również z orzeczeniem)

nowa oferta
Lublin

Zadania: Montaż podzespołów na podstawie instrukcji Czyszczenie podzespołów Kontrola jakości produktu Pakownie gotowego produktu do wysyłki Wymagania: Sprawność manualno-ruchowa Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (pon.-pt.) Mile widziane doświadczenie techniczne Oferta: Przyjazna atmosfe...

14.06.202414.06.2024

Pomocnik Operatora maszyn

nowa oferta
Lublin

Zadania: Pomoc operatorom maszyn w prostych czynnościach produkcyjnych przy obsłudze maszyn Przygotowanie produktu do wysyłki Kontrola jakości produktu Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym Zdolności manualne Chęci do pracy Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji Ofe...

13.06.202413.06.2024

Praca na dociepleniach

MARCIN PUKALUKMARCIN PUKALUK
Lublin

Przyjmę do pracy na dociepleniach przy styropianie -miła atmosfera- możliwość przeszkolenia mile widziane fachowców,praca na terenie okolice lubelskiego zapewniam dojazd do budowy i do miejsca noclegu, zapewniam narzędzia oraz ubrania robocze. Panom z problemami alko i innymi urzywkami dziękuję ...

12.06.202412.06.2024
od 25 zł