Filtruj

Praca Mila C - Zawady

Praca w barze FOODTRUCK z doświadczeniem, praca dodatkowa weekendy

PATRYCJAPATRYCJA
Zawady

Poszukujemy pracowników do pracy, mała gastronomia. Osoby pełnoletnie z doświadczeniem w gastronomii. Dyspozycyjność weekendowa. Praca od czerwca do końca września. Obowiązki: · Obsługa kasy fiskalnej · Obsługa klienta · Przygotowywanie prostych dań Fast-Food (burgery, frytki, gofry ,lody )i nap...

28.05.202428.05.2024
od 24 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

praca na szklarni- pomidorki

Iwanowice

Praca na szklarni przy pomidorach. Rwanie, sortowanie, cięcie liści. Gwarantowana miła atmosfera :)...

07.05.202407.05.2024
od 4000 zł

Pracownik Techniczny

Ostrów Wielkopolski

Zadania: Bieżące usuwanie usterek maszyn i urządzeń Przeglądy oraz przezbrojenia maszyn i urządzeń Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek Udzielanie wsparcia technicznego operatorom maszyn Prowadzenie ciągłych działań zmierzających do poprawy efektywności maszyn Wymagania: Mile widzi...

10.07.202310.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2694 s