Filtruj

Praca Milena C A - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

Operator produkcji

Gliwice

Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Realizacja produkcji zgodnie z założeniami planu produkcyjnego Dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego Wymagania: Praca w systemie 3-zmianowym Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane, w razie braku możliwość wyrobienia uprawnień na ...

11.06.202411.06.2024

Operator wózka widłowego

nowa oferta
Zabrze

Praca na terenie Gliwic – Szałsza Zadania: Dokonywanie przyjęć materiałów i surowców Rozładunek oraz załadunek i odpowiednie składowanie przyjętego materiału w wyznaczonym miejscu Praca ze skanerem Sprawdzanie i uzupełnianie stanów magazynowych Dbanie o porządek w miejscu pracy Prowadzenie inwentary...

12.06.202412.06.2024

Promotora do projektu Kultura na rok 2024/2025

VIGOR MEDIA SP. Z O.O.VIGOR MEDIA SP. Z O.O.
Katowice

Lubisz kulturę i kontakt z ludźmi?To ta praca jest właśnie dla Ciebie!Oferujemy pracę przy promocji dużych widowisk i festiwali oraz promowaniu instytucji kulturalnych w Nowym Sączu i okolicach.Oczekujemy:- nastawienie na osiąganie celów,- aktywny kontakt z klientami firmy, - chęci doskonalenia tech...