Filtruj

Praca Milena C A - Morąg

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTA

nowa oferta
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM KRAWCZYKUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM KRAWCZYK
Morąg

Zakres obowiązków: obsługa recepcji Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) staż pracy ogółem - lata: 1 doświadczenie zawodowe mile widziane, praca w HOTEL TAILOR...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz mig-mag/Monter kadłubów i rurociągów

nowa oferta
ESTOMESTOM
Ostróda

W związku z realizacją montaży w Holandii, pooszukujemy monterów i spawaczy Oferujemy pracę na stoczni i przy konstrukcjach.Wymagania- podstawowa znajomość języka angielskiego- prawo jazdy- doświadczenie w zawodzie- mile widziane VCAOferujemyHolenderską umowę o pracę :- 600-640€ netto/40h + nadgodzi...

Inżynier budowlany

nowa oferta
DARIUSZDARIUSZ
Ostróda

Poszukiwany Pracownik Jeżeli jesteś osobą ambitną, odpowiedzialną, samodzielną, myślisz analitycznie, masz dobrą organizację pracy, umiesz pracować w zespole, znasz się na prawie budowlanym, nie boisz nowych nowych wyzwań to szukamy właśnie Ciebie. Szukamy pracownika na stanowisko: Inżynier budowl...

od 5000 zł