Filtruj

Praca Milka - Miłków

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta.

nowa oferta
CLOSER SP Z O.OCLOSER SP Z O.O
Miłków

Firma Closer, należąca do grupy kapitałowej Arteria S.A notowanej na GPW w Warszawie, działająca na rynku usług wsparcia sprzedaży, poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta. Z kim współpracujemy? Naszym partnerem jest firma AkzoNobel - międzynarodowy producent farb dekoracyjnych i pow...

08.06.202408.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Miłki

Numer oferty: StPr/24/0362Obowiązki:- przygotowywanie potraw do wydawania- zmywanie- obieranie warzyw- mielenie mięsa- utrzymywanie czystościWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Doświadczenie zawodowe: doświadczenie w pracy w kuchniMiejsce pracy: Giżycka 6, 11-51...

PRACOWNIK FIZYCZNY

Miłki

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

07.06.202407.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,3417 s