Filtruj

Praca Milo C A - Jarosław

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w lodziarni "LODOLANDIA" Jarosław

MICHAŁMICHAŁ
Jarosław

Poszukujemy pozytywnej, uśmiechniętej, dyspozycyjnej i dobrze zorganizowanej osoby do pracy w naszym punkcie w centrum Jarosławia. Mile widziany STUDENCI ZDALNI I ZAOCZNI, ale nie tylko Zapewniamy pracę w fajnym zespole i fajne wynagrodzenie Dniówka średnio 250-350zł , od Ciebie zależy, czy jes...

21.04.202421.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik administracyjny w dziale produkcji

Jarosław

Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany system premiowy Przyjazna atmosfera pracy Realna perspektywa zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy w późniejszym okresie Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju Wsparcie ze strony Manpower na każdym etap...

04.04.202404.04.2024

Technik utrzymania ruchu

Jarosław

Zadania: Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń, instalacji oraz maszyn Diagnozowanie usterek oraz awarii maszyn. Usuwanie awarii wraz z analizą awarii i eliminowaniem przyczyn Wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn i urządzeń. Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień. Proaktywne rozwiązywaniu prob...

27.06.202327.06.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1976 s