Filtruj

Praca Milo Zabkowice

1-3 z 3 ofert pracy

PRACA cieśla/stolarz

nowa oferta
PATRYKPATRYK
Piotrowice Polskie

Zatrudnimy do pracy w tartaku cieślę/stolarza z doświadczeniem przy budowie konstrukcji drewnianych. Oferujemy umowę o pracę oraz możliwość rozwoju. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Więcej wiadomości udzielimy telefonicznie: 50*******76...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Utrzymania Ruchu | Benefity | TRANSPORT PRACOWNICZY

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ząbkowice Śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń Przeprowadzanie profilaktycznych konserwacji urządzeń i maszyn Dokonywanie napraw oraz usuwanie bieżących usterek w maszynach i urządzeniach produkcyjnych Oczekiwania: Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub na podobnym st...

18.05.202418.05.2024

Ziębice