Filtruj

Praca Mistrz Produkcji - Jaszkowo

1-3 z 3 ofert pracy

Mistrz Produkcji

KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMSKAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS
Jaszkowa Dolna

Twoje zadania: · Organizacja pracy działu zgodnie z planem produkcyjnym · Ustawianie parametrów maszyny zgodnie z dokumentacją stanowiskową · Blokowanie i zatrzymanie produkcji w przypadku wątpliwości / podejrzenia NC · Audytowanie zasady jakości na obszarze produkcji · Ściśle przestrzegać stan...

11.03.202411.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

BRYGADZISTA (NR 1144)

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bydgoszcz

Numer oferty: StPr/24/1144Obowiązki:zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, realizacja bieżącego planu produkcji, nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i płynnością przebiegu procesów produkcji, kontrola jakości, współpraca z pozostałymi wydziałami produkcyjnymi.Wymagania:Wymagania konie...

06.05.202406.05.2024

Mistrz produkcji

PILKINGTONPILKINGTON
Bydgoszcz

Nasze wymagania: Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu...

26.04.202426.04.2024