Filtruj

Praca Mistrz Produkcji - Kępno

1-3 z 3 ofert pracy

MISTRZ WYDZIAŁU PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

CHEMOMET SP. Z O.O.CHEMOMET SP. Z O.O.
Kępno

Zakres obowiązków: Organizowanie, wykonanie zadań produkcyjnych. Wymagana znajomość branży metalowej min. rok doświadczenia na wydziale produkcji, znajomość rysunku technicznego, znajomość pakietu office oraz prawo jazdy kat. B. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe zawód - Mistrz ...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

“CHEMOMET” SP. Z O.O.“CHEMOMET” SP. Z O.O.
Kępno

Organizowanie, wykonanie zadań produkcyjnych. Wymagana znajomość branży metalowej min. rok doświadczenia na wydziale produkcji, znajomość rysunku technicznego, znajomość pakietu office oraz prawo jazdy kat. B....

Mistrz Produkcji

HRS IT SP. Z O.O.HRS IT SP. Z O.O.
Namysłów

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku: Zakres obowiązków • Realizacja planu produkcji poprzez zarządzanie 25 osobowym zespołem • Dbałość o jakość produkowanych wyrob...

15.03.202415.03.2024