Filtruj

Praca Mistrz Zmiany - Kożuchów

1-3 z 3 ofert pracy

wezi-tec Mistrz Zmiany

WEZI-TECWEZI-TEC
Kożuchów

Zakres obowiązków Nadzór nad procesami produkcyjnymi; Ewidencja czasu pracy; Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników; Zapewnienie wysokiej efektywności oraz jakości produktów; Optymalizacja procesów produkcyjnych; Raportowanie produkcji; Szkolenie pracowników. Poszukiwane kompetenc...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MISTRZ WYDZIAŁU TKALNI (ŻAGAŃ)

ZAKŁADY PRZEMYSŁU WEŁNIANEGO 9 MAJA S. A.ZAKŁADY PRZEMYSŁU WEŁNIANEGO 9 MAJA S. A.
Żagań

Zakres obowiązków: Prowadzenie zmiane na wydziale, nadzór nad tkaczkami. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 3...

05.06.202405.06.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żagań

Numer oferty: StPr/24/0379Obowiązki:Prowadzenie zmiane na wydziale, nadzór nad tkaczkami.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, kierunek: włókienniczeWymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodowe, kierunek: włókienniczeMiejsce pracy: Fabryczna 4-6, 68-100 Żagań, powiat:...