Filtruj

Praca Mlodszy Asystent - Poznań

1-2 z 2 ofert pracy

MŁODSZY ASYSTENT (LEKARZ) ARESZTU ŚLEDCZEGO W POZNANIU

ARESZT ŚLEDCZY W POZNANIUARESZT ŚLEDCZY W POZNANIU
Poznań

Zakres obowiązków: praca w charakterze lekarza w bezpośrednim kontakcie z osobami tymczasowo aresztowanymi i skazanymi, służba zmianowa Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - dyspozycyjność umiejętność - doświadczenie mile widziane umiejętność - samodzielność umi...

01.06.202401.06.2024

Asystentka Asystent w dziale zwrotów i reklamacji

MONIKAMONIKA
Poznań

K O G O S Z U K A M Y: Na stanowisko asystentki asystenta w dziale zwrotów i reklamacji szukamy osoby pozytywnie nastawionej do pracy, zaradnej, samodzielnej, skrupulatnej, zaangażowanej w wykonywane zadania. Być może szukamy właśnie Ciebie ! Dołącz do nas ! Na tym stanowisku będziesz się zajmowa...

31.05.202431.05.2024
od 28 zł