Filtruj

Praca Mlodszy Bibliotekarz - Dobczyce

1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

Dobczyce

Zakres obowiązków: obsługa czytelników; obsługa systemu bibliotecznego; selekcja księgozbioru ; prowadzenie lekcji bibliotecznych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Dodatkowe wymagania: komunikatywność, miłe usposobienie, dyspozycyjność. Godziny pracy: 8;00 do 16:00 oraz 11;00 do ...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dobczyce

Zakres obowiązków: obsługa czytelników; obsługa systemu bibliotecznego; selekcja księgozbioru ; prowadzenie lekcji bibliotecznych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Dodatkowe wymagania: komunikatywność, miłe usposobienie, dyspozycyjność. Godziny pracy: od 8: 00 - 16:00 oraz od 11:...

samodzielne stanowisko Młodszego bibliotekarza

BIBLIOTEKA W ZIELONKACHBIBLIOTEKA W ZIELONKACH
Zielonki

Biblioteka Publiczna w Zielonkachogłasza nabór na samodzielne stanowisko Młodszego bibliotekarza. miejsce pracy: Biblioteka Publiczna w Zielonkach adres: ul. Galicyjska 17A, 32-087 Zielonkiwymiar czasu pracy: 1 etat, 40 h tygodniowo,zatrudnienie: planowane od dnia, 30.03.2024 r. I umowa / 5-miesięcz...

26.02.202426.02.2024