Filtruj

Praca Mlodszy Bibliotekarz - Koszęcin

1-2 z 2 ofert pracy

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

nowa oferta
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W KOSZĘCINIEGMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W KOSZĘCINIE
Koszęcin

Zakres obowiązków: Obsługa czytelników: rejestrowanie czytelników, wypożyczanie książek, prowadzenie statystyki dziennej, udzielanie porad i informacji czytelnikowi. Opracowywanie księgozbioru: klasyfikowanie, katalogowanie oraz oprawa zakupionych nowości wydawniczych. Dbałość o ład: opieka nad alf...

17.09.202417.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZBROSŁAWICACHGMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZBROSŁAWICACH
Miedary

Zakres obowiązków: Organizowanie pracy filii, gromadzenie materiałów bibliotecznych, prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości bibliotecznej, prowadzenie lekcji bibliotecznych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, komunikatywność, otwart...

02.08.202402.08.2024