Filtruj

Praca Mlodszy Grafik - Kłobuck

1-3 z 3 ofert pracy

Praca na stanowisku: Młodszy Grafik

SÜDPACK KŁOBUCK SP. Z O.O.SÜDPACK KŁOBUCK SP. Z O.O.
Kłobuck

Firma SÜDPACK KŁOBUCK Sp. z o.o. - wiodący producent folii i materiałów opakowaniowych głównie dla przemysłu spożywczego poszukuje Pracowników na stanowisko: Młodszy grafik Miejsce pracy: Kłobuck, woj. Śląskie Oferujemy: · zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu · pr...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY GRAFIK

Kłobuck

Zakres obowiązków: Analiza projektów graficznych pod względem dopasowania ich do druku fleksograficznego. Przygotowanie/modyfikacja zleconych projektów. Obsługa programów graficznych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: ...

13.06.202413.06.2024

Pani lub Pan magazynier z chęcią do pracy kilka stanowisk

DOMAREX S.C.DOMAREX S.C.
Częstochowa

Witam,Mamy do zaoferowania pracę w magazynie dla młodszego magazyniera lub magazyniera z doświadczeniem.Praca polega na pakowaniu przesyłek, sortowaniu towaru, zliczaniu towaru, paletowaniu i innych czynnościach.Niezbędna będzie znajomość komputera (pisanie na klawiaturze, znajomośc podstawowych pro...

23.05.202423.05.2024