Filtruj

Praca Mlodszy Ksiegowy - Kalwaria

1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY KSIĘGOWY

Kalwaria Zebrzydowska

Zakres obowiązków: A. Część teoretyczna: 1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2. Zapoznanie się z programem stażu, obowiązakami i uprawnieniami. 3. Zapoznanie się z przepisami i instrukcjami wewnątrzzakładowymi. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu: 1. Prowadzen...

04.06.202404.06.2024

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKAGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA

Zakres obowiązków: Sprawy administracyjno-biurowe. Prowadzenie ewidencji księgowej. Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych. Uzgadnianie rozrachunków, transakcji, rozliczanie operacji finansowych. Sporządzanie deklaracji podatkowych. Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych. Praca...

Umowa o pracęumowa o pracę

Młodsza księgowa/ Młodszy księgowy - praca Czersk

YONGLI POLSKAYONGLI POLSKA
Czersk

YONGLI Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma zajmująca się produkcją taśm przenośnikowych, poszukuje pracownika na stanowisko: Młodsza księgowa/ Młodszy księgowy Wymagania: · Doświadczenie w pracy w księgowości. Zakres obowiązków: · Wykonywanie zadań z zakresu księgowości pod nadzorem główne...

30.04.202430.04.2024