Filtruj

Praca Mlodszy Operator Cnc - Goleszów

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy operator CNC

nowa oferta
ALUPROF S. A.ALUPROF S. A.
Goleszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa prasy krawędziowej CNC (w tym przygotowanie programu na podstawie dokumentacji papierowej, dobór stempli i matryc); właściwe zabezpieczenie i oznakowanie wykonanych elementów; bieżąca kontrola wykonywanych prac potwierdzana w karcie kontrolnej. WYMAGANIA: znajomość rysunku...

28.04.202428.04.2024

Młodszy operator linii produkcyjnej

nowa oferta
GLASSPROF SP. Z O.O.GLASSPROF SP. Z O.O.
Ogrodzona

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie prac związanych z procesem produkcyjnym szkła; kontrola jakościowa wykonanych produktów; dbanie o prawidłowy stan powierzonych narzędzi oraz porządek w miejscu pracy. WYMAGANIA: zdolności manualne; mile widziana znajomość obsługi maszyn CNC; staranność i dokładność w w...

Ogrodzona

GLASSPROF Sp. z o. o produkująca elementy uzupełniające do systemów aluminiowych należy do dynamicznie rozwijającej się polskiej Grupy Kapitałowej, tradycją sięgającej lat 50-tych XX wieku a obecnie zatrudniającej prawie 3000 pracowników w Polsce i wielu krajach Europy. Zakres obowiązków wykonywa...

15.02.202415.02.2024