Filtruj

Praca Mlodszy Operator Maszyn - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy operator druku (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Poznań

Zadania: obsługa maszyn do druku opakowań, przezbrajanie maszyn do druku opakowań, dbanie o odpowiednie utrzymanie maszyn oraz wykonywanie drobnych napraw bieżących, dostarczenie jakościowego produktu końcowego, dbanie o bezpieczne warunki pracy na stanowisku. Wymagania: doświadczenie w pracy jako o...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Оператор виробництва (м/ж)/Operator produkcji (m/k)

Starczanowo

Обов'язки: експлуатація машин і виробничого обладнання, виконання простих ручних робіт на виробничій лінії, виробництво деталей відповідно до процедур контролю та якості компанії, упаковка товару у відповідні коробки і контейнери, постійне підтримання порядку у виробничій зоні, вчасно повідомляти пр...

21.04.202421.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Młodszy operator maszyn/operator maszyn

ASISTNET WORK GROUPASISTNET WORK GROUP
Komorniki

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Młodszy operator maszyn/operator maszyn Młodszy operator maszyn/operator maszyn ASIST/V/MOM/08/2023 Obowiązki - ustawianie i ob...

02.04.202402.04.2024