Filtruj

Praca Mlodszy Programista Systemow - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. księgowości/kip (przejście do branży IT)

nowa oferta
PRACBAZA.PLPRACBAZA.PL
Katowice

Jeśli masz doświadczenie w obszarze księgowości lub kadr i płac, najlepiej w zakresie obsługi spółdzielni mieszkaniowych oraz zastanawiasz się nad rozwijaniem swojej kariery w branży IT, aplikuj. Na stanowisku będziesz mieć możliwość oderwać się od typowej pracy biurowej oraz wykorzystać dotychczaso...

18.06.202418.06.2024

Młodszy konsultant działu wsparcia serwisowego @ PracBaza

nowa oferta
PRACBAZAPRACBAZA
Mysłowice

Na czas szkolenia stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 6000 do 11 000 PLN brutto UoP (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności) System premiowy Profesjonalne szkolenie z obsługi systemu IT do zarządzania nieruchomościami od podstaw Po okresie wdrożenia na nowe stanowisko, moż...

19.06.202419.06.2024

MŁODSZY SPECJALISTA DS. NOWYCH TECHNOLOGII

nowa oferta
AGILEO.IT HUMAN VALUE SP. Z O.O.AGILEO.IT HUMAN VALUE SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: Śledzenie najnowszych trendów i technologii w dziedzinie sztucznej inteligencji. Pomoc w integracji modeli AI z aplikacjami oraz udoskonalanie usług firmy Współpraca z innymi członkami zespołu, w tym analitykami danych oraz programistami Pomoc w testowaniu i debugowaniu wdrożonych...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0728 s