Filtruj

Praca Mlodszy Specjalista - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracji HR

PIOTRPIOTR
Ostrów Wielkopolski

Firma Sowex Textiles w Ostrowie Wlkp zatrudni Panią na stanowisko Młodszy Specjalista ds Administracji HR. Zadania: Wsparcie zespołu Administracji HR w bieżących zadaniach; Wsparcie w tworzeniu dokumentów personalnych; Dbanie o właściwy obieg dokumentów i informacji; Wsparcie w przygotowywaniu ...

23.05.202423.05.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Młodszy Specjalista ds. Opakowań.

nowa oferta
FF MARKA WŁASNA SP. Z O.O.FF MARKA WŁASNA SP. Z O.O.
Kalisz

Młodszy Specjalista ds. Opakowań Jeśli: dobrze znasz opakowania z przynajmniej jednej wymienionej kategorii: kartony zbiorcze z tektury falistej, kartoniki z tektury litej, opakowania z tworzyw sztucznych, znasz techniki druku i ograniczenia z nimi związane prawo dotyczące opakowań do żywności j...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ

nowa oferta
DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Krotoszyn

Zakres obowiązków: Wymagania: umiejętność pracy z dużymi wolumenami danych, dokładność, rzetelność, terminowość Zakres obowiązków: - współpraca z dostawcami, - zamówienia na podstawie analiz, - zapewnienie poziomu zapasów, - kontrola dostaw. Pracodawca oferuje: - zatrudnienie w oparciu o umowę o ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0444 s