Filtruj

Praca Mlodszy Specjalista - Siedlce

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK SP. Z O.O.BPO NETWORK SP. Z O.O.
Siedlce

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, s...

25.04.202425.04.2024

MŁODSZY SPECJALISTA DS. DOTACJI

Siedlce

Zakres obowiązków: Kontakt bezpośredni z klientem, obsługa klienta. Sprzedaż produktów firmy. Obsługa administracyjna biura, obsługa urządzeń biurowych. Kontakt z instytucjami państwowymi. Wymagania: wykształcenie - administracyjne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące ...

24.04.202424.04.2024

Młodszy Specjalista ds. Technicznych - Polska Spółka Gazownictwa

POLSKA SP. Z O.O.POLSKA SP. Z O.O.
Łuków

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców. Prowadzimy rekrutację na stanowisko: M...

15.04.202415.04.2024