Filtruj

Praca Mlodszy Wychowawca - Pasym

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Mlodszy Wychowawca Pasym - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY WYCHOWAWCA

CENTRUM EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNE DOMÓW DLA DZIECI W PASYMIUCENTRUM EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNE DOMÓW DLA DZIECI W PASYMIU
Pasym

Zakres obowiązków: organizowanie i prowadzenie zajęć wychowawczych oraz sprawowanie opieki nad grupą dzieci i młodzieży Praca od poniedziałku do niedzieli - równoważny system pracy Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Niezbędne: - wykształcenie wyżs...

28.08.202428.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKUOLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU
Olsztyn

Zakres obowiązków: Sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, organizowanie zajęć wychowawczych z grupą dzieci, tworzenie odpowiedniej dokumentacji, współpraca ze specjalistami i innymi instytucjami. Godziny pracy 7-15, 14-22, 22-6 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat...

12.09.202412.09.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olsztyn

Numer oferty: StPr/24/1183Obowiązki:Sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, organizowanie zajęć wychowawczych z grupą dzieci, tworzenie odpowiedniej dokumentacji, współpraca ze specjalistami i innymi instytucjami. Godziny pracy 7-15, 14-22, 22-6Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższ...