Filtruj

Praca Mlodszy Wychowawca - Szubin

MŁODSZY WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WSPARCIA DZIENNEGO, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH ORAZ INSTYTUCJACH PIECZY ZASTĘPCZEJ

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NAKLE NAD NOTECIĄPOWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NAKLE NAD NOTECIĄ
Szubin

Zakres obowiązków: prowadzenie procesu wychowawczego osób objętych wsparciem w placówkach w Szubinie i Paulinie Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY WYCHOWAWCA(NR 2571)

nowa oferta
BYDGOSKI ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCHBYDGOSKI ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Praca z małymi i większymi dziećmi. Praca bezpośrednio z dzieckiem: indywidualna i w grupie. Realizacja zadań wynikających z planu pomocy dziecku, stały kontakt z rodziną dziecka, współpraca ze szkołą, współpraca z asystentem rodziny, przygotowanie dziecka do samodzielnego radzeni...

17.09.202417.09.2024

MŁODSZY WYCHOWAWCA (NR 2571)

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bydgoszcz

Numer oferty: StPr/24/2571Obowiązki:Praca z małymi i większymi dziećmi. Praca bezpośrednio z dzieckiem: indywidualna i w grupie. Realizacja zadań wynikających z planu pomocy dziecku, stały kontakt z rodziną dziecka, współpraca ze szkołą, współpraca z asystentem rodziny, przygotowanie dziecka do samo...